| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry contact |
| Motor Material | steel and aluminum alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow speed | 30-40 people per minute |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry contact |
| Motor Material | steel and aluminum alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow speed | 30-40 people per minute |
| แขนยาว | 500-900mm |
|---|---|
| อินเตอร์เฟซ | ติดต่อแห้ง |
| วัสดุมอเตอร์ | เหล็กและอลูมิเนียม |
| ประเภทมอเตอร์ | DC 24 V, Brush |
| ความเร็วการไหล | 30-40 คนต่อนาที |
| Motor Type | DC 24V,BRUSH |
|---|---|
| Opening time | 1s |
| Protection Grade | IP 32 |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| วัสดุประตูสวิง | กระจก |
|---|---|
| ขนาดของตัวเรือน | 1500 * 120 * 1009 มม |
| มิติของกลไก | Φ108 * 450 มม |
| ความกว้างของทางเดิน | 500 ~ 900mm |
| ระยะเวลาการค้า | EXW, FOB, CIF |
| ความกว้างของทางเดิน | 600 ~ 1100 มม. (คู่) |
|---|---|
| พาวเวอร์ซัพพลาย | AC220V±10%, AC110V±10% |
| วัสดุของตู้ | สแตนเลส 304 |
| แรงดันใช้งานของมอเตอร์ | DC24V |
| ความชื้นสัมพัทธ์ | ≤90% |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |