| ความเร็วในการขนส่ง | 30~40 คน/นาที |
|---|---|
| อุณหภูมิในการทำงาน | -40°C~55°C |
| สภาพแวดล้อมในการทำงาน | ในร่ม / กลางแจ้ง (ที่พักพิง) |
| ความชื้นสัมพัทธ์ | ≤95% |
| แรงดันใช้งานของมอเตอร์ | DC12V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Arm Length | 500~900mm |
| Motor Material | Steel and Aluminum alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Force | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |
| ขับรถ | DC มอเตอร์ |
|---|---|
| แหล่งจ่ายไฟ | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| ทิศทางการหมุน | ทิศทางคู่ |
| ความถี่ | 50 / 60Hz |
| ความเร็วในการเดินทาง | 30 ~ 40 คน / นาที |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| เกรดการป้องกัน | IP 32 |
|---|---|
| เวลาจัดส่ง | 7 วัน workiing |
| เวลาเปิด | 1s |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |