| วัสดุโครงสร้าง | เหล็กกล้าไร้สนิม 304 ที่ผ่านกรรมวิธีพิเศษ |
|---|---|
| วัสดุประตูสวิง | กระจก |
| มิติของหมู่บ้าน | 1500 * 120 * 1009mm |
| มิติของกลไก | Φ108 * 450mm |
| ความกว้างของ Passage | 500 มม. |
| วัสดุมอเตอร์ | เหล็กและอลูมิเนียม |
|---|---|
| เหล็กและอลูมิเนียม | เหล็กและอลูมิเนียม |
| ประเภทมอเตอร์ | แปรง DC24V |
| แหล่งจ่ายไฟ | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| ความเร็วในการขนส่ง | 30 ~ 40 ท่าน / นาที |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Driving Motor | DC Motor |
| ขับรถ | DC มอเตอร์ |
|---|---|
| อุณหภูมิการทำงาน | -40 ° C ~ 55 ° C |
| แหล่งจ่ายไฟ | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| สภาพแวดล้อม | ในร่ม / กลางแจ้ง (Shelter) |
| ความชื้นสัมพัทธ์ | ≤95% |
| Dimension of Housing | 1235×280×1000 |
|---|---|
| Length of Pole | 490mm |
| Net Weight | 70kg |
| Max Load-bearing of Pole | 80kg |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |