| วัสดุโครงสร้าง | สแตนเลส |
|---|---|
| วัสดุมอเตอร์ | อลูมิเนียมอลูมิเนียม |
| functuion | อัตโนมัติ |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Packaging Details | wooden package |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 pair per month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| ชื่อแบรนด์ | WEJOIN |
| material of housing | 304 stainless steel |
|---|---|
| material of flap | PVC |
| net weight | 85kg |
| Packaging Details | wooden case |
| Payment Terms | T/T |
| Packaging Details | wooden package |
|---|---|
| Delivery Time | 5 to 8 working days after payment received |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500+pair+per month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| วัสดุของตัวเครื่อง | เหล็กสแตนเลส 304 |
|---|---|
| Packaging Details | wooden package |
| Delivery Time | 5 to 8 working days after payment received |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500+pair+per month |
| วัสดุของตัวเครื่อง | เหล็กสแตนเลส 304 |
|---|---|
| ความกว้างสูงสุดของเลน | 900mm |
| Packaging Details | wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500pair/month |
| วัสดุของตัวเครื่อง | เหล็กสแตนเลส 304 |
|---|---|
| ความกว้างสูงสุดของเลน | 900mm |
| Packaging Details | wooden |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 1500pair/month |
| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| ชื่อแบรนด์ | WEJOIN |
| ได้รับการรับรอง | CE,ISO,SGS |
| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| ชื่อแบรนด์ | WEJOIN |
| ได้รับการรับรอง | CE,ISO,SGS |
| วัสดุโครงสร้าง | เรือนสเตนเลส |
|---|---|
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| ชื่อแบรนด์ | WEJOIN |